Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Czy istnieją skuteczne tabletki na cellulit? Sprawdź

Strona główna » Blog » Czy istnieją skuteczne tabletki na cellulit? Sprawdź

Zapewne wiele osób walczących z cellulitem zastanawia się, czy istnieją skuteczne tabletki na cellulit. W aptekach nietrudno znaleźć produkty tego typu. Opinie na temat ich skuteczności są mocno podzielone. Istnieją zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy takich rozwiązań. Warto zaznaczyć, że nie ma tabletek na cellulit, które w cudowny sposób wymarzą niechciane grudki.

Po pierwsze, dobre tabletki na cellulit mogą wspomagać walkę z cellulitem, ale nie powinny stanowić jedynej metody. Nieszkodliwe preparaty będą działać jak suplementy diety – zawierają witaminy i minerały, które wspomagają redukcję komórek tłuszczowych, detoksykację oraz mikrokrążenie. Trzeba jednak uważać na skład, nie powinny zawierać nic poza witaminami, minerałami i naturalnymi wyciągami. W przeciwnym razie mogą obciążać wątrobę i wyrządzać więcej szkód niż pożytku. Ponadto dla własnego bezpieczeństwa w takie środki warto się zaopatrywać w aptece, a nie w internecie – u nieznanego sprzedawcy.

Co mogą zawierać tabletki na cellulit?

Tabletki na cellulitJeżeli chcesz stosować tabletki na cellulit, wybieraj te o naturalnym składzie – bogate w witaminy i minerały, które będą redukować lipidy, działać detoksykująco i przyśpieszać mikrokrążenie.
Istotną kwestią jest przyśpieszenie metabolizmu komórkowego oraz procesu rozkładu komórek tłuszczowych. To właśnie powiększone komórki tłuszczowe tworzą cellulit – ich redukcja ma ogromne znaczenie w walce z pomarańczową skórką. W tej kwestii sprawdzi się wyciąg z morszczynu oraz zielona herbata.
Powiększone komórki tłuszczowe otoczone są przez mieszaninę toksyn i wody. Toksyny to produkty uboczne metabolizmu komórkowego. Jednocześnie przyczyniają się do dalszego rozrostu lipidów. Dlatego tabletki na cellulit powinny zawierać także składniki detoksykujące (szczególnie tabletki na cellulit wodny). W tej roli doskonale zadziałają algi oraz zielona herbata. Warto też pamiętać, ze cały proces wspomoże picie dużych ilości wody, która pomoże szybciej usunąć toksyny.
Nie zapominajmy też o składnikach, pobudzających mikrokrążenie. Niesprawne mikrokrążenie może powodować gromadzenie toksyn w tkankach oraz brak możliwości usuwania rozbitych lipidów.

Przeczytaj więcej o redukcji cellulitu tutaj – https://vialiselifting.pl/blog/jak-sie-pozbyc-cellulitu/

Składniki, które wzmocnią naczynka i poprawią mikrokrążenie to: wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, winogron, czerwonej herbaty oraz ogórecznika.

vialise lifting effects

WYBIERZ VIALISE LIFTING EFFECTS
I ZLIKWIDUJ POWSTAJĄCY CELLULIT KUP TERAZ

Tabletki antykoncepcyjne a cellulit

Istnieje związek między przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych a powstawaniem cellulitu. Tak jak wszystkie tabletki hormonalne, również antykoncepcja może przyczyniać się do powstawania cellulitu.

Podsumowanie

Jeżeli już zdecydujemy się na przyjmowanie tabletek na cellulit, należy uważnie je wybrać. Najbardziej istotny jest skład produktu, ale też miejsce, w którym się w niego zaopatrujemy. W ten sposób zadbamy nie tylko o skuteczność preparatu, ale tez o bezpieczeństwo.
Bardzo ważne, aby tabletki nie stanowiły jedynej metody walki z cellulitem. Ogromną rolę odgrywa też aktywność fizyczna, zdrowa dieta oraz odpowiednia pielęgnacja skóry od zewnątrz. Sięgać należy po dobry krem antycellulitowy o wysokiej zawartości składników aktywnych pochodzenia naturalnego. W tej roli sprawdzi się Vialise Lifting Effects.


Bibliografia

1. Black Ashley, Cellulite Myth Daily Companion Guide. Permuted Press, 2019
2. Zegarska B, Woźniak M, Kaczmarek-Skamira E. Cellulit – etapy powstawania i stadia zaawansowania, 2013
3. Kociemba B., Cellulit – czym jest i jak z nim walczyć?, 2007
4. Załęska-Żyłka I., Cellulit jako problem medyczny, 2008
5. David J., Goldberg Alexander L. Berlin, Disorders of Fat and Cellulite: Advances in Diagnosis and Treatment. INFORMA HEALTHCARE, 2017

7 głosów

Komentarze

Emma222 - 2019-10-21 17:42:44

Dla mnie tabletki na cellulit to zawsze było placebo. Zauważyłam jedynie, że dobre efekty może przynieść zabieg na cellulit no i ewentualnie krem antycellulitowy - ale ten nie jest już tak skuteczny jak profesjonalny zabieg w klinice medycyny estetycznej.

tokatoka - 2019-10-15 12:10:09

zawsze myślałam, że odchudzanie idzie w parze z zmniejszaniem się cellulitu. Niestety w moim przypadku tak nie było. Cellulit troszkę mi się zmniejszył, ale myślałam, że zniknie całkowicie. Trochę tych tabletek odchudzających brałam, więc już te na cellulit sobie odpuszczę i wrócę do klasycznego naturalnego kremu na cellulit :)

polanka - 2019-10-13 16:10:00

Mam obrzydliwy cellulit na udach, ale nie jestem aż tak zdesperowana aby napychać się jakimiś tabletkami na cellulit. Pewnie często występują efekty uboczne takich kuracji lekami..

Opinie o Vialise Lifting Effects - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊