Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Vialise Lifting Effects

Strona główna » O Vialise Lifting Effects

Jesteśmy marką Vialise Lifting Effects, zajmujemy się tworzeniem kosmetyków ujędrniających na cellulit. Wierzymy, że naturalne rozwiązania są najlepsze dla skóry i najbezpieczniejsze dla zdrowia.

Producentem Vialise Lifting Effects jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, istniejące na rynku od 2015.

Wysoka zawartość składników aktywnych pochodzenia naturalnego

To co, wyróżnia kosmetyki Vialise Lifting Effects, to ich bogate składy, przepełnione komponentami zwalczającymi cellulit, ujędrniającymi i pielęgnacyjnymi.

Bazujemy na sprawdzonych składnikach aktywnych, które działają nie tylko skutecznie, ale tez bezpiecznie. Tworzymy kompleksowo działające kompozycje, aby dążyć do uzyskania maksymalnej poprawy kondycji skóry.

Amanda ZielińskaKrem antycellulitowy Vialise Lifting Effects to bez wątpienia produkt stworzony z myślą o potrzebach skóry z cellulitem. Znajdziemy w nim kompleksowo działające składniki, wpływające na wszystkie główne aspekty cellulitu, czyli problemy z mikrokrążeniem skórnym, rozrostem komórek tłuszczowych, zatrzymywaniem wody i toksyn. Takie potrójne uderzenie, przy jednoczesnym zachowywaniu zdrowego trybu życia jest świetnym rozwiązaniem na cellulitmówi Amanda Zielińska, kosmetolog

Bezpieczne składy Vialise Lifting Effects

Dbamy również o to, by w składzie naszych produktów nie było szkodliwych substancji syntetycznych. Chociaż te składniki są dozwolone do stosowania przy produkcji konwencjonalnych kosmetyków, mogą działać na skórę drażniąco i prowadzić do wielu innych problemów. Co do niektórych z nich podejrzewa się, że mogą być magazynowane przez organizm i działać nawet kancerogennie.

Verdelab-ikonaKosmetyki Vialise Lifting Effects to produkty bez sztucznych substancji i barwników. Ograniczamy także ilość używanych konserwantów do niezbędnego minimum, dlatego nasze kosmetyki mają termin przydatności wynoszący 24 miesiącemówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Kosmetyki tworzone z poszanowaniem praw zwierząt

Nie testujemy naszych produktów na zwierzętach, jak również nie zamierzamy tego robić w przyszłości.

Docenienie ze strony klientów

Kosmetyki Vialise Lifting Effects cieszą się korzystnymi opiniami ze strony klientów. Codziennie otrzymujemy pozytywny odzew ze strony osób, które zdecydowały się na wybór naszych kosmetyków. Wiele klientów zostaje też z nami na dłużej. Jest to dla nas doskonała motywacja, a żeby jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania klientów, nieustannie poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę.

Dlaczego warto stawiać na kosmetyki Vialise Lifting Effects?

Kosmetyki Vialise swoją jakością przewyższają kosmetyki konwencjonalne. W Vialise Lifting Effects wystrzegamy się dodawania do swoich produktów chemicznych substancji, które powszechnie są stosowane w zwykłych kosmetykach. Dlatego nasze preparaty są bezpieczniejsze dla skóry.

Ponadto ograniczyliśmy ilość substancji pomocniczych na korzyść składników aktywnych. Ponieważ składniki aktywne stanowią przeważającą większość składu, kosmetyki naturalne charakteryzują się zdecydowanie wyższą skutecznością, niż kosmetyki konwencjonalne, w których z kolei składniki aktywne stanowią niewielką część składu. Kupując kosmetyki Vialise Lifting Effects, chronisz też prawa zwierząt, gdyż nasze kosmetyki nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Vialise Lifting Effects to najlepsze, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie na ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu.

Opinie o Vialise Lifting Effects - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊