Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Fala akustyczna – cellulit i jego usuwanie

Strona główna » Blog » Fala akustyczna – cellulit i jego usuwanie

W przypadku zabiegu takiego jak fala akustyczna, cellulit to jeden z problemów, który pomaga redukować. ATW, czyli skrócona nazwa kuracji z użyciem fali akustycznej, uderzeniowej to innowacyjna metoda, która skutecznie niweluje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Jeśli chodzi o zabieg, fala akustyczna powoduje rozbijanie komórek tłuszczowych, czego efektem jest lepsza sprężystość i jędrność tkanki tłuszczowej.

Działanie antycellulitowe od wewnątrzDziałanie antycellulitowe zewnętrznie
dobrze zbilansowana dietapielęgnacja kosmetykami
optymalna ilość płynówdrenaż limfatyczny
ziołazabiegi kosmetologiczne
ruch
vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
POZBĄDŹ SIĘ CELLULITU SKŁADNIKAMI AKTYWNYMI KUP TERAZ

Karolina FormelaKuracja falą akustyczną działa nie tylko na redukcję cellulitu, ale również przyspieszenie metabolizmu. Co więcej, pobudza mikrokrążenie, modelując również sylwetkę. Zabieg można wykonać na wielu partiach ciała- w zależności od indywidualnych potrzebKarolina Formela, kosmetolog.

Fala akustycznaFala akustyczna – cellulit zredukowany?

W przypadku działania fal akustycznych cellulit można pokonać skutecznie. Jak to działa? Na oczyszczoną i suchą skórę kosmetolog nakłada specjalny żel, który umożliwia wygodne poruszanie głowicą urządzenia. W trakcie zabiegu odczuwane są delikatne uderzenia o różnym nasileniu. Zabieg nie jest jednak bolesny.

Fala akustyczna – cellulit i skuteczność zabiegu

Jeśli chodzi o falę akustyczną, cellulit pod wpływem jej działania jest w dużym stopniu redukowany. Wytwarzana fala pobudza rozbijanie tkanki tłuszczowej i cellulitu. W jaki sposób? Pod wpływem jej działania skóra podgrzewa się, co stymuluje wytwarzanie kolagenu w skórze i zwiększa jej jędrność i napięcie. Jednocześnie powstają akustyczne fale dźwiękowe pobudzające rozbijanie komórek lipidowych. W momencie kontaktu ze skórą poprzez drgania powodują rozdzielenie błony komórek tłuszczowych.

Jakie wybrać preparaty na cellulit?

Fala akustyczna na cellulit – efekty zabiegu

W przypadku fali akustycznej efekty powstają szybko.

Najczęściej wymienia się:

  • pobudzenie mikrokrążenia,
  • efektywniejszy przepływ limfy,
  • rozbicie adipocytów, czyli komórek tłuszczowych.
  • rozluźnienie tkanki tłuszczowej.

Fale akustyczne na cellulit - przeciwwskazania

Fale akustyczne na cellulit są dobrą metodą, ale z powodu pewnych przeciwwskazań nie mogą być wykonywane u wszystkich pacjentów. Pierwszym jest ciąża i okres laktacji. Przeciwwskazaniem są także choroby nowotworowe, metaboliczne (hipercholesterolemia), dermatologiczne czy zakrzepica żylna. Zabiegu nie wykonuje się także u pacjentów, którzy mają aktywne stany zapalne skóry w miejscu zabiegowym.

Zabieg, fala akustyczna a zalecania medyczne

Jeśli chodzi o zabieg, fala akustyczna powoduje poprawę kondycji skóry po 6 zabiegach. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu z serii, którym jest fala akustyczna, cellulit staje się wtedy wyraźnie mniej widoczny, a skóra zdecydowanie gładsza.

Wykorzystując działanie, jakie ma fala akustyczna, cellulit można usunąć na dłuższy czas. Przestrzegając odpowiedniej diety, wykonując regularną aktywność fizyczną czy dbając o pielęgnację skóry z użyciem naturalnych kremów na cellulit, skóra może być gładka i bez widocznych nierówności przez długie lata.

vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
PRODUKT NA CELLULIT NA BAZIE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH KUP TERAZ


Bibliografia:

1. Załęska-Żyłka I., Cellulit jako problem medyczny, „Problemy Higieny i Epidemiologii”, 89 (4) s. 487–491, 2008

25 głosów

Komentarze

honorata - 2022-07-27 12:20:11

zaciekawiliście mnie tymi falami akustycznymi na cellulit  xDD

Ewa Zych - 2022-06-14 17:24:44

Sama nie mialam, ale przyjaciolka miala robione zabegi i achwalala efekty. Ja zostane przy domowych sposobach, bo az tyle kasy to ja nie mam heh.

Olga - 2022-05-31 08:56:19

Niiigdy nie słyszałam o czymś takim jak fala akustyczna. Cellulit usuwało się zawsze ćwiczeniami, dietą, masażami i pielęgnacją. Jeszcze pamiętam jak mama kiedyś robiła sobie peelingi z kawy.

Opinie o Vialise Lifting Effects - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊