Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Liposukcja na cellulit – czy działa?

Strona główna » Blog » Liposukcja na cellulit – czy działa?

Liposukcja na cellulit to zabieg, który ma szerokie spectrum działania. Przede wszystkim poprawia kształt sylwetki i redukuje nadmiar tłuszczu, poprawiając proporcje ciała. W tym celu stosowana jest próżnia redukująca nadmierną warstwę tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu stosowane jest znieczulenie ogólne, konieczna jest również hospitalizacja. Jak dokładnie wygląda zabieg?

Czy zabieg jest bolesny?tak
Czy podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie?tak, znieczulenie ogólne
Jak długo trwa zabieg?od 2 do 4 godzin
Ile tłuszczu zostaje usunięte?od 1 do 3 litrów
vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
KREM NA CELLULIT Z BOGATĄ KOMPOZYCJĄ NATURALNYCH SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH KUP TERAZ

Liposukcja na cellulitLiposukcja na cellulit - jak działa?

Liposukcja na cellulit przeprowadzana jest z zastosowaniem metalowych kaniul. W nasiękowym znieczuleniu miejscowym, po wykonaniu małego nacięcia w skórze lekarz wprowadza specjalną kaniulę, aby usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Jednocześnie pulsacyjnie wprowadzany jest poprzez urządzenie roztwór. Optymalne ciśnienie oraz precyzyjny ruch dłoni operatora powoduje, że komórki tłuszczowe mogą być nieinwazyjnie odseparowane od znajdujących się w ich pobliżu tkanek. Wyodrębnione komórki tłuszczowe, jak i roztwór są następnie odsysane przez kaniulę.

Liposukcja na cellulit - dla kogo jest przeznaczona?

Liposukcja na cellulit to zabieg dla pacjentów, którzy pragną pozbyć się skórki pomarańczowej, ale nie mogą osiągnąć tego celu, mimo podejmowanych dotychczas prób. Ponadto zabieg pomaga usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z opornych miejsc takich jak: uda, podbródek, łydki, brzuch. Co więcej, liposukcja modeluje sylwetkę, poprawiając jej proporcje. Dodatkowym skutkiem ubocznym jest ujędrnienie skóry.

Liposukcja na cellulit - przeciwwskazania

Liposukcja na cellulit to zabieg o skutecznym działaniu, ale ze względu na jego inwazyjność nie może być wykonywany u wszystkich pacjentów.

Najczęstsze przeciwwskazania medyczne to:

  • choroby układu krążenia, w tym choroby serca,
  • choroby przewlekłe, w tym cukrzyca,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • żylaki i pozostałe zmiany zapalne na skórze.

Sprawdź również jak wybrać: krem na cellulit

Marta UrbanowiczPo wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań można przystąpić do planowania zabiegu, omówienia z pacjentem potencjalnych skutków ubocznych, a także oczekiwanych rezultatów i etapu rekonwalescencjiMarta Urbanowicz, kosmetolog.

Liposukcja na cellulit - efekty

Liposukcja na cellulit to zabieg redukujący skórkę pomarańczową. Dodatkowo usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. Za sprawą zabiegu zostaje upłynniona tkanka tłuszczowa w obszarach, gdzie jest jej zbyt wiele. Co więcej, podgrzewa i obkurcza skórę, stymulując komórki do produkcji kolagenu, co powoduje wygładzenie, napięcie i zagęszczenie skóry. Po zabiegu skóra może być opchnięta, ale szybko wraca do swojego naturalnego wyglądu. Aby jak najdłużej podtrzymać osiągnięte efekty, należy dbać o zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną i pielęgnację skóry.

Podsumowując, odsysanie cellulitu metodą liposukcji to powszechnie stosowany zabieg. Poza usuwaniem cellulitu wykazuje również inne działania. Skutecznie poprawia elastyczność skóry, wygładza ją. Poprawia także proporcje sylwetki, usuwając nadmiar komórek tłuszczowych, które są wydalane z organizmu.

vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
KREM NA CELLULIT KUP TERAZ


Bibliografia:

1. Magdalena Ciupińska, Irena Eris, Anna Frydrych, Kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska, 2010

8 głosów

Komentarze

Daria - 2022-07-17 20:08:37

No jest. Efekty są super, ale dla mnie to już jest za DUŻO.

krystyna - 2022-06-29 11:22:11

a to nie jest niebezpieczne?? w sumie jak kiedyś oglądałam filmy z operacji ton chyba to jest całkiem inwazyjne no nie?

Opinie o Vialise Lifting Effects - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊