Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Platforma wibracyjna na cellulit – czy działa?

Strona główna » Blog » Platforma wibracyjna na cellulit – czy działa?

Platforma wibracyjna na cellulit to urządzenie, które ułatwia zrzucenie nadprogramowych kilogramów i redukuje cellulit. Platforma wibrująca wykorzystywana jest przede wszystkim w profesjonalnych salonach urody.

Jak zwalczać cellulit od wewnątrz?Jak zwalczać cellulit od zewnątrz?
zdrowe odżywianiepielęgnacja skóry
optymalne ilość płynówplatforma wibrująca
ćwiczenia fizycznemasaż
ziołazabiegi kosmetologiczne
vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
KREM NA CELLULIT KUP TERAZ

Milena NalbandianCellulit to popularny problem wielu kobiet, który wymaga odpowiedniego działania. Początkowo wystarczą proste zabiegi domowe, ale wraz z jego rozwojem niezbędne są profesjonalne zabiegi dopasowane do konkretnych potrzeb skóry, ale przede wszystkim stopnia zaawansowania skórki pomarańczowejMilena Nalbandian, kosmetolog.

Platforma wibracyjna na cellulitPlatforma wibracyjna na cellulit - w jaki sposób działa?

Platforma wibracyjna na cellulit to specjalistyczne urządzenie, które produkuje wibracje o określonej częstotliwości, co skutkuje wprowadzaniem tkanki tłuszczowej w ruch i pobudza spalanie jej komórek, jak i usuwanie zalegających w przestrzeniach międzykomórkowych złogów. Ponadto platforma wibracyjna na cellulit poprawia elastyczność skóry, a także sprawność mięśni i ścięgien. Dzięki temu platforma wibracyjna na cellulit jest skuteczną metodą walki ze skórką pomarańczową.

Zobacz: Zabiegi na cellulit

Platforma wibracyjna na cellulit – efekt jej działania

Jeśli chodzi o platformę wibracyjną, to efekt jej stosowania zauważalny jest już po kilku sesjach.

Platforma wibracyjna na cellulit to urządzenie o szerokim spectrum działania, dlatego oprócz niwelowania cellulitu powoduje także:

  • ujędrnienie skóry. Dzięki działaniu wibracji skóra otrzymuje więcej tlenu i składników odżywczych, przez co staje się bardziej ujędrniona, sprężysta i gładka. Poprawia się jej ogólny wygląd i struktura,
  • redukcję obrzęków limfatycznych. Wraz z działaniem wibracji następuje rozbijanie komórek tłuszczowych, których nadmiar, jak i nierównomierne rozłożenie w skórze sprawia, że powstają fałdki i nierówności, czyli popularny cellulit. Wraz z działaniem wibracji następuje rozbijanie komórek tłuszczowych, ale również złogów, czyli zmagazynowanych zbędnych produktów przemiany materii, za których usuwanie odpowiada układ limfatyczny. Co więcej, wibracje przeciwdziałają także magazynowaniu się wody i innych płynów ustrojowych w przestrzeniach międzykomórkowych, dzięki czemu nie powstają obrzęki i opuchlizna sprzyjające również rozwojowi cellulitu,
  • poprawę krążenia krwi i limfy. Prawidłowe krążenie krwi i limfy jest bardzo ważne dla funkcjonowania organizmu, ale również kondycji skóry. Dzięki temu skóra otrzymuje więcej tlenu i składników odżywczych. Sprawny układ limfatyczny to z kolei prawidłowe oczyszczanie organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii i toksyn, które zalegając mogą tworzyć obrzęki i cellulit.

Podsumowując, platforma wibracyjna na cellulit jest skutecznym narzędziem w walce z cellulitem. Warto jednak podejść do tematu kompleksowo i oprócz stosowania platformy zadbać także o odpowiednią dietę, regularną aktywność fizyczną, a także pielęgnację naturalnymi kosmetykami. Takie wspólne działania przyniosą najlepszy efekt.

vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
SKUTECZNE DZIAŁANIE W ZWALCZANIU CELLULITU KUP TERAZ


Bibliografia:

1. Hexsel D, Soirefmann M. Cosmeceuticals for cellulite, 2011
2. Kamińska A., Terapie antycellulitowe pod lupą, 2008

1 głosów

Komentarze

gosiula - 2022-07-19 12:39:45

widziałam coś takiego na siłowni, ale wg. mnie lepiej wybrać przyrządy do ćwiczeń. platforma wibracyjna na cellulit fajna sprawa ale raczej jako dodatek.

Opinie o Vialise Lifting Effects - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊