Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Podczerwień na cellulit czyli promieniowanie dla piękna

Strona główna » Blog » Podczerwień na cellulit czyli promieniowanie dla piękna

Podczerwień na cellulit cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to metoda nowatorska, zupełnie bezbolesna i jak się okazuje, regularnie stosowana, jest bardzo skuteczna w walce z mało estetyczną skórką pomarańczową. Sprawdź jak za pomocą promieniowania walczyć o piękny wygląd.

Podczerwień na cellulit

Podczerwień na cellulit – jak działa?

Podczerwień na cellulit to promieniowanie elektromagnetyczne, które nie jest widoczne dla naszych oczu. Specjalne lampy emitują fale o określonej sile, które są kierowane w miejsca problematyczne. W ten sposób dochodzi do reakcji termicznych w organizmie, które doprowadzają do podniesienia się ogólnej temperatury ciała i jego pocenia. W miejscach, na które oddziałuje promieniowanie, krew krąży szybciej, przez co zwiększa się metabolizm, a komórki dostają więcej tlenu. Ma to korzystny wpływ na skórkę pomarańczową, która w wyniku oddziaływania wyższych temperatur, zanika.

Warto jeszcze dodać, że podczerwień na cellulit działa dogłębnie. Na początku, skórka pomarańczowa może być niewidoczna gołym okiem, co wcale nie oznacza, że jej nie ma

Cellulit może pojawić się nagle w postaci intensywnie zmienionej skóry. Dlatego, w takich wypadkach podczerwień jest bardzo skuteczna – promieniowanie wnikając w głębokie warstwy skóry, rozbija tkankę tłuszczową – w ten sposób redukując problem już na początku jego istnienia.

Sprawdź również jak szczotkować cellulit

vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
DOMOWY SPOSÓB NA ZWALCZENIE CELLULITU KUP TERAZ

Podczerwień na cellulit – efekty

Podczerwień na cellulit przynosi rezultaty, które widoczne są już po niedługim czasie stosowania. Widocznemu zmniejszeniu ulega cellulit wodny oraz tłuszczowy.

Poza redukcją skórki pomarańczowej, do efektów stosowania fal elektromagnetycznych zaliczamy:

  • wygładzenie skóry,
  • stymulacja produkcji kolagenu, co korzystnie wpływa na ujędrnienie,
  • widoczne oczyszczenie i odżywienie skóry,
  • przyśpieszenie metabolizmu,
  • usuwanie toksyn z organizmu.

Należy jednak wiedzieć, że stosowanie podczerwieni powinno być regularne, bo tylko w ten sposób można zapewnić sobie utrzymanie się efektów przez dłuższy czas.

Podczerwień na cellulit – zabiegi w salonie i te domowe

Podczerwień na cellulit to zabieg, który wykonywany jest w dedykowanych salonach kosmetycznych. Za pomocą odpowiedniego urządzenia, emitowana jest podczerwień na miejsca najbardziej problematyczne. W ten sposób rozbijana jest tkanka tłuszczowa, a skóra wygładzona. Salony, wykonujące takie zabiegi na cellulit, występują w każdym mieście i najlepiej w Internecie sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy do naszego miejsca zamieszkania.

Wiele osób może w tym momencie zastanawiać się, czy istnieje możliwość zakupienia urządzenia, takiego jak masażer na podczerwień, cellulit w końcu to problem wielu kobiet, które również w domu chciałyby z nim walczyć. Odpowiedź brzmi, tak. Dostępne są specjalistyczne masażery, które emitują promieniowanie elektromagnetyczne

Za pomocą niewielkiego urządzenia, który należy przykładać do miejsc problematycznych, można w domowych warunkach walczyć ze skórką pomarańczową. Zastosowanie takiego urządzenia jest bardzo proste: należy je przyłożyć do wybranego miejsca i trzymać przez czas wskazany przez producenta Prawidłowe stosowanie masażera jest jak najbardziej bezpieczne.

Podczerwień na cellulit – podsumowanie

Podczerwień na cellulit to doskonała i innowacyjna metoda, której regularne stosowanie przynosi widoczne rezultaty. Ważne jest, aby terapię promieniowaniem uzupełnić o prawidłową dietę na cellulit i aktywnością sportową – w ten sposób efekty będą jeszcze bardziej spektakularne!


Bibliografia

1. Arct J, Pytkowska K, Kawalec S. Substancje przeciwcellulitowe, 2014
2. Baumann LS. Dermatologia estetyczna, 2013

6 głosów

Komentarze

Lifka2000 - 2021-07-22 13:30:54

to jest w ogole robic sobie zabiegi jezeli cellulit moze powrocic? przeciez jezeli to nie jest gwarantem tego ze bedzie juz spokoj to po co? tak samo mozna sie pozbyc cellulitu bez zabiegow? jak???

Beciula - 2021-04-28 20:27:43

Mnie jakoś nie bolało, ale podczerwień na cellulit miałam robioną jakieś 2 lata temu. Niestety, ale zaniedbałam sprawę i cellulit wrócił, ale już z nim walcze i powoli jest lepiej i lepiej nawet bez zabiegów :)

Anne - 2021-04-24 13:21:00

Takie coś w ogóle boli? Wiadomo coś na ten temat?

nicola - 2021-04-18 17:34:25

poszłabym sobie na taki zabieg na podczerwień na cellulit ale obecnie trochę przeraza mnie dojazd do kliniki takiej specjalistycznej pociągiem bo mieszkam w mniejszej miejscowości a ze wirus ma sie jak ma to wole obijać publiczne środki komunikacji ale jak bede miała wakacje to na pewno podjadę samochodem z mezem na takie cuda ^^

Opinie o Vialise Lifting Effects - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) ?