Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Zabiegi Onda – czy działają?

Strona główna » Blog » Zabiegi Onda – czy działają?

Zabiegi Onda to propozycja dla kobiet, które dążą do redukcji cellulitu. Urządzenie bazuje na technologię mikrofali Coolwaves™ docierającej do tkanki tłuszczowej i powodującej jej zmniejszenie, jak i ujędrnienie skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny, a efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może wrócić do swojej aktywności. W przypadku urządzenia Onda cellulit – opinie potwierdzają, że cieszy się skutecznością. W jaki sposób działa?

Ile trwa zabieg?od 20 do 40 minut
Ile zabiegów ma seria?do 4
Czy zabieg jest bolesny?nie
Kiedy widać efekty?nawet po pierwszym zabiegu
vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
SERUM NA CELLULIT DLA MĘŻCZYZN I KOBIET KUP TERAZ

Zabieg Onda na cellulitZabiegi Onda - na czym polegają?

Zabiegi Onda to urządzenie wykorzystujące mikrofale Coolwaves™, które działają w sposób selektywny i nieinwazyjny na tkankę tłuszczową, a także cellulit. Fale emitowane są w określonej częstotliwości, która wynosi 2,45 GHz, przez co dociera również do podskórnej warstwy tłuszczowej. Aby poprawić komfort zabiegu, głowica wyposażona jest w praktyczny system chłodzenia chroniący przed przegrzaniem. Specjaliści rekomendują wykonanie całej serii, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Liczba zabiegów w serii zależy od stopnia zaawansowania cellulitu, ale również indywidualnej podatności na działanie urządzenia.

Marta UrbanowiczAby uzyskać naj najlepsze efekty, należy przestrzegać zaleceń kosmetologa dotyczących pielęgnacji skóry i podejmować wszystkie działania, które wspierają jej kondycję od wewnątrz, jak i zewnętrznieMarta Urbanowicz, kosmetolog

Zabiegi Onda - jak działają?

Zabiegi Onda za sprawą technologii Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, wywołując ich rozbicie, a następnie usunięcie z organizmu poprzez procesy metaboliczne. Zabiegi Onda odpowiadają głównie za redukcję cellulitu. Dodatkowo powodują ujędrnienie skóry, ponieważ wytwarzane przez urządzenie mikrofale pobudzają skurcz włókien kolagenowych, a tym samym produkcję nowego kolagenu.

Zobacz też: Peeling kawowy na cellulit

Jeśli chodzi o zabieg Onda – efekty, które obserwowane są najczęściej to:

  • redukcja tkanki tłuszczowej, szczególnie w miejscach opornych (uda, pośladki),
  • redukcja cellulitu,
  • ujędrnienie skóry,
  • wysmuklenie sylwetki.

Zabiegi Onda - na jakie partie ciała działa?

Zabiegi Onda to zabieg, który można zastosować na różnych partiach ciała – zarówno mniejszych, jak i większych. Zdecydowaną popularność zyskuje zabieg onda na brzuch, zwłaszcza u kobiet po ciąży, z wiotką skórą. Drugim powszechnie wykonywanym jest zabieg onda na cellulit na udach, pośladkach, wewnętrznej stronie ud, ramionach czy plecach.

Podsumowując, zabiegi Onda stanowią powszechną ofertę gabinetów kosmetologicznych. Niemniej, specjaliści podkreślają, że cellulit to problem o złożonym podłożu, dlatego wymaga kompleksowego podejścia. W związku z tym oprócz stosowania zabiegów należy zadbać o odpowiednią dietę, która dostarcza skórze niezbędnych makro – i mikroskładników, a także aktywność fizyczną.

Podstawą jest także pielęgnacja skóry z użyciem odpowiednich kremów na cellulit. Połączenie tych wszystkich działań może spowodować, że cellulit zniknie na zawsze, a skóra stanie się gładka i jędrna.

vialise lifting effects

VIALISE LIFTING EFFECTS
SERUM NA CELLULIT KUP TERAZ


Bibliografia:

1. Martini MC. Kosmetologia i farmakologia skóry, 2007
2. Arct J, Pytkowska K, Kawalec S. Substancje przeciwcellulitowe, 2014
3. Marwicka J., Niemyska K., Cieslicka O., Cellulit. Przegląd zabiegów kosmetycznych, 2015

3 głosów

Komentarze

Gabby - 2023-06-27 08:44:25

Tanie te zabiegi nieeee są, ale zdjęcia pokazujące przed i po zabiegach czyt. kilku sesjach są na prawdę bardzo fajne.

Marcjanka - 2023-06-12 13:50:16

Zdecydowanie polecam, bo na prawdę super rozbija tłuszczyk hahah.

domiś - 2023-06-09 15:11:55

najważniejsze, ze ma nie boleć :D to mnie akurat bardzo zachęca by iść w te zabiegi onda ;P

Opinie o Vialise Lifting Effects - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊